Producenci
Rejestrator XVR DAHUA XVR8816S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Pobór mocy | 40 W |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,24 kg |
| Głębokość produktu | 455 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 90 °C |
| Zakres wilgotności względnej | -20 - 70% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba użytkowników | 128 użyt. |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szybkość przechwytywania wideo | 30 fps |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Pauza | Tak |
| Typ polaczenia sieciowego | RJ-45 |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,48 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port RS-232 | 1 |