Producenci
Rejestrator XVR5208AN-4KL-I3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie stałe | 12 V |
| Pobór mocy | 10 W |
| Typ zasilacza | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Głębokość produktu | 289 mm |
| Waga produktu | 1,59 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P |
| Wydajność | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Formaty kompresji | H.264+ H.265 H.264 H.265+ |
| Wykrywanie zanik obrazu wideo | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 A-law PCM G.711 μ-law |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Połączenie USB | Tak |
| Rodzielczość wideo (NTSC) | 30 fps |
| Liczba kanałów | 8 kan. |
| Rodzielczość wideo (PAL) | 25 fps |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 433 mm |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,76 kg |
| Wysokość opakowania | 366 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Porty RS-485 | 1 |
| Wejścia BNC | 8 |
| Wejście audio | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Dysk twardy | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Interfejs HDD | SATA |
Gwarancja 24 miesiące