Producenci
Reolink NVS16 Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 25 W |
| Napięcie operacyjne | 48 - 54 V |
| Pobór mocy | 10 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane przeglądarki | Edge, Firefox, Chrome, Safari |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Wydajność | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Ilość kanałów jednoczesnego odtwarzania | 4 kan. |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p 720p |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 H.264 |
| Wejścia kanałów wideo | 16 kan. |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Wi-Fi | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 16 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia audio RCA | 1 |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTPS, TCP/IP, UDP, DHCP, P2P, UPNP, RTMP, SMTP, SSL/TLS, DNS, DDNS, NTP |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 17 |
| Dysk twardy | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 12 TB |
| Liczba zainstalowanych HDD | 1 |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci | 4 TB |
| Interfejs HDD | SATA |
Gwarancja 24 miesiące