Producenci
Robot do czyszczenia basenów Dreame J1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność worka na śmieci | 5 l |
| Stopień ochrony IP | IPX8 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 55 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Filtracja cząstek | 200 µm |
| Przeznaczenie | Basen |
| Wbudowany worek na zanieczyszczenia | Tak |
| Wbudowany filtr | Tak |
| Typ produktu | Myjka basenowa robot |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 240 min |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8 kg |
| Szerokość produktu | 486 mm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Hak | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać z dala od dzieci. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące