Producenci
Robot do mycia okien Ecovacs Winbot Mini (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dodatkowe informacje | Przypomnienie o opróżnieniu zbiornika na wodę Zabezpieczenie przed wyłączeniem Inteligentne planowanie tras |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zasada działania | Ssanie |
| Kolor produktu | Biały Beżowy |
| Przeznaczenie | Okno |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,06 l |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Wykrywanie krawędzi | Tak |
| Tryby czyszczące | Szybkie czyszczenie, dokładne czyszczenie, czyszczenie punktowe |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Minimalny rozmiar okna (SxW) | 22 x 25 cm |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Liczba dysz | 4 |
| Automatyczny powrót do punktu wyjścia | Tak |
| Ilość baterii | 1 |
| Płyn czyszczący | Tak |
| Moc | |
| Moc znamionowa | 90 W |
| Moc ssania | 7500 Pa |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga baterii/akumulatora | 55 g |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Długość przewodu | 4,7 m |
| Wymiary ściereczki czyszczącej | 215 x 215 mm |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Długość liny mocującej | 330 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 Instrukcja obsługi x 1 Ściereczka do czyszczenia x 2 Linka bezpieczeństwa x 1 Roztwór czyszczący x 1 Zasilacz x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące