Producenci
Robot do mycia okien Ecovacs Winbot W1 PRO (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Ilość trybów | 3 |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Pojemność zbiornika | 0,23 l |
| Wykrywanie krawędzi | Tak |
| Funkcja automatycznego powrotu | Tak |
| Tryby czyszczące | Szybkie czyszczenie, głębokie czyszczenie, czyszczenie punktowe |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 14,8 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Lithium |
| Napięcie robocze | 24 V |
| Pojemność baterii | 650 mAh |
| Moc znamionowa | 96 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 1,53 kg |
| Długość linki (max) | 1,5 m |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wymiary ściereczki czyszczącej | 262 x 262 mm |
| Wysokość produktu | 77,5 mm |
| Waga baterii/akumulatora | 87 g |
| Długość przewodu | 4,7 m |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 Podkładki do czyszczenia x 2 Linka bezpieczeństwa x 1 Roztwór czyszczący x 1 Zasilacz x 1 Instrukcja obsługi x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
Gwarancja 3 miesiące