Producenci
Robot do mycia okien Ecovacs Winbot W2 OMNI (biały) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwość obsługi | Tak |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Tryby czyszczące | Szybkie czyszczenie, głębokie czyszczenie, czyszczenie punktowe, czyszczenie krawędzi |
| Wykrywanie krawędzi | Tak |
| Dodatkowe informacje | Inteligentne planowanie tras Zapisywanie ścieżki czyszczenia Zabezpieczenie przed wyłączeniem |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Automatyczny powrót do punktu wyjścia | Tak |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Moc znamionowa | 96 W |
| Typ obsługiwanych baterii | Lithium |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 5,5 m |
| Minimalny rozmiar okna (SxW) | 30 x 40 cm |
| Szerokość produktu | 271 mm |
| Głębokość produktu | 271 mm |
| Wysokość produktu | 77 mm |
| Wymiary ściereczki czyszczącej | 260 x 251 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 Stacja dokująca x 1 Linka bezpieczeństwa x 1 Roztwór czyszczący x 1 Instrukcja obsługi x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 3 miesiące