Producenci
Robot do mycia okien Ecovacs Winbot W2 PRO (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Kolor produktu | Biały |
| Zasada działania | Ssanie |
| Minimalny rozmiar okna (SxW) | 30 x 40 cm |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Czas pracy | 110 min |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Szerokość produktu | 271 mm |
| Wysokość produktu | 77 mm |
| Głębokość produktu | 271 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 176 mm |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
Gwarancja 24 miesiące