Producenci
Robot do mycia okien Ecovacs Winbot W3 Omni
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Biały Srebrny |
| Zasada działania | Ssanie |
| Moc znamionowa | 95 W |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Moc ssania | 8000 Pa |
| Pojemność środka czyszczącego do szkła | 230 ml |
| Pojemność zbiornika na odpady | 0,08 l |
| Minimalny rozmiar okna (SxW) | 30 x 40 cm |
| Czas czyszczenia | 1,5 min/m² |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 230 V |
| Napięcie baterii | 24 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Czas pracy | 110 min |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 418 mm |
| Szerokość opakowania | 395 mm |
| Wysokość opakowania | 510 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące