Producenci
Robot koszący Dreame Mova 600
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Szybkość obrotowa | 2500 RPM |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 600 m² |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Typ kół | Standardowe |
| Nadaje się do nachylenia do | 24° |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Model | Robot koszący |
| Maksymalne nachylenie | 45% |
| Czujnik deszczu | Tak |
| Szerokość koszenia | 20 cm |
| System koszenia | Ostrze |
| Maksymalna wysokość cięcia | 6 cm |
| Pojemnik na trawę | Nie |
| Prędkość cięcia | 0,35 m/s |
| Dedykowana aplikacja | MOVAhome |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie znamionowe | 18 V |
| Prąd ładowania | 1,5 A |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Czas ładowania | 90 h |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 643,2 mm |
| Wysokość produktu | 279,3 mm |
| Waga produktu | 10,1 kg |
| Głębokość produktu | 418,6 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 770 x 481 x 309 mm |
| Warunki pracy | |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Wodoodporny | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 35 °C |
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Sieć | |
| Częstotliwość Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | Instrukcja obsługi x 1 Śrubki x8 Robot koszący Ostrze tnące Stacja dokująca Klucz imbusowy 4 mm Szczotka x 1 Zasilacz sieciowy x1 Niestrzępiąca się szmatka |
| Nawigacja | |
| Poziome pole widzenia | 360° |
| Typ nawigacji | 3D LIDAR UltraView |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Pionowe pole widzenia | 59° |
| System wykrywania przeszkód | Tak |
| Zasięg wykrywania | 30 m |
Gwarancja 24 miesiące