Producenci
Robot kuchenny BOSCH MUMS6ZS17
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Nie |
| Ilość prędkości | 7 |
| Funkcja zagniatania | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Mielenie kawy | Nie |
| Masa ciasta chlebowego - pojemność wagowa | 3,5 kg |
| Wyciskarka do cytrusów | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność wagowa masy ciasta | 3,5 kg |
| Sokowirówka | Nie |
| Maszynka do mielenia mięsa | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Wbudowane zapięcie bezpieczeństwa | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Szuflada na akcesoria | Nie |
| Mini siekacz | Nie |
| Pojemność miski | 5,5 l |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Wbudowana waga | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Waga produktu | 11,7 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,9 kg |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość opakowania | 415 mm |
| Głębokość opakowania | 600 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Tarka dysk w zestawie | Nie |
| Narzędzie do wyrabiania ciasta | Tak |
| Dołączona misa | Tak |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Książka z przepisami | Nie |
| Łopatka | Nie |
| Wałek do ciasta | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Urządzenie do robienia makaronu | Nie |
| Blender w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 24 szt. |
| Szerokość palety netto | 8 cm |
| Głębokość palety netto | 12 cm |
| Wysokość palety netto | 18,2 cm |
| Materiał | |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania. Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące