Producenci
Robot kuchenny FOOD PROCESSOR STM 7876GD SENCOR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność miski | 4,5 l |
| Pojemność misy blendera | 1,5 l |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy Przyciski |
| Części wodoodporne | Tak |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Ilość prędkości | 8 |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Kolor produktu | Złoto, Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wyciskarka do cytrusów | Nie |
| Wbudowane wagi | Nie |
| Wbudowane zapięcie bezpieczeństwa | Tak |
| Blender w zestawie | Tak |
| Funkcja zagniatania | Tak |
| Mielenie kawy | Nie |
| Maszynka do mielenia mięsa | Tak |
| Obroty planetarne | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 9,6 kg |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Wysokość produktu | 323 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Narzędzie do wyrabiania ciasta | Tak |
| Miski dołączone | Miksowanie Ciasto |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Wałek do ciasta | Tak |
| Dołączona misa | Tak |
| Urządzenie do robienia makaronu | Nie |
| Blender w zestawie | Tak |
| Narzędzie mieszające | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Materiał | |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące