Producenci
Robot kuchenny KENWOOD KHC29A.X0SI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja zagniatania | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowane zapięcie bezpieczeństwa | Tak |
| Pojemność miski | 4,3 l |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Obroty planetarne | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Materiał | |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Plastik |
Gwarancja 24 miesiące