Producenci
Robot kuchenny KitchenAid 5KSM125EBM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja zagniatania | Tak |
| Ciasto (na kilogram mąki) | 500 g |
| Szybkość działania za jednym dotknięciem | 58 RPM |
| Pojemność ciasteczek | 108 szt. |
| Pojemność puree ziemniaczanego | 1,5 kg |
| Pojemność bitej śmietany | 1 l |
| Pojemność wagowa masy ciasta | 2,7 kg |
| Masa ciasta chlebowego - pojemność wagowa | 2 kg |
| Długość przewodu | 1,45 m |
| Ilość prędkości | 10 |
| Bluetooth | Nie |
| Ilość jajek | 12 jaj. |
| Części wodoodporne | Tak |
| Pojemność miski na mąke | 1 kg |
| Prędkość obrotowa (min) | 58 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 220 RPM |
| Pojemność miski | 4,8 l |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Nazwa koloru | Matte black |
| Szybkość obrotowa | 220 RPM |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd operacyjny | 0,2 A |
| Moc silnika | 0,19 hp |
| Moc | 300 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 10,4 kg |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,5 kg |
| Szerokość opakowania | 406 mm |
| Wysokość opakowania | 413 mm |
| Głębokość opakowania | 273 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Dołączona misa | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Cynk |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące