Producenci
Robot kuchenny KitchenAid 5KSM70SHXEOB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Ilość prędkości | 11 |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Funkcje miksera | Ubijanie, ugniatanie, miksowanie |
| Pojemność miski | 6,6 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Części wodoodporne | Tak |
| Obroty planetarne | Tak |
| Silnik | AC |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Model | Mikser stojący |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 325 W |
| Prąd | 12,5 A |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 15,7 kg |
| Szerokość produktu | 287 mm |
| Głębokość produktu | 371 mm |
| Wysokość produktu | 419 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 431 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,7 kg |
| Głębokość opakowania | 334 mm |
| Wysokość opakowania | 193 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Trzepak płaski | Tak |
| Dołączona misa | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące