Producenci
Robot kuchenny KitchenAid Professional 5KSM7990XEWH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność wagowa masy ciasta | 4,5 kg |
| Masa ciasta chlebowego - pojemność wagowa | 3,8 kg |
| Pojemność bitej śmietany | 1,9 l |
| Ciasto (na kilogram mąki) | 1,15 kg |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Szybkość obrotowa | 200 RPM |
| Silnik | DC |
| Prędkość obrotowa (max) | 200 RPM |
| Pojemność miski | 6,9 l |
| Pojemność miski na mąke | 2,2 kg |
| Kolor produktu | Biały |
| Elektroniczny kontroler prędkości silnika (ESC) | Tak |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Ilość jajek | 19 jaj. |
| Ilość prędkości | 10 |
| Prędkość obrotowa (min) | 40 RPM |
| Pojemność puree ziemniaczanego | 3,6 kg |
| Pojemność ciasteczek | 168 szt. |
| Moc | |
| Moc | 325 W |
| Moc silnika | 1,3 hp |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 370 mm |
| Szerokość produktu | 287 mm |
| Wysokość produktu | 419 mm |
| Waga produktu | 13 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 440 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,7 kg |
| Szerokość opakowania | 345 mm |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ubijacz | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Trzepak płaski | Tak |
| Materiał | |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Cynk |
Gwarancja 24 miesiące