Producenci
Robot kuchenny Morphy Richards Mixstar
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Box dimension (W x H x D) | 320 x 325 x 320 |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Szary |
| Model | Mikser stojący |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Ilość prędkości | 6 |
| Funkcje miksera | Ubijanie, miksowanie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pojemność miski | 4 l |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Osłona przeciwbryzgowa | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Moc | 600 W |
| Napięcie | 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Giftbox |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,68 kg |
| Wysokość opakowania | 325 mm |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Akcesoria w zestawie | 4 |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Dołączona misa | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Rozdrabniacz | Nie |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Długość kartonu do wysyłki | 3,2 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 32 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,43 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Wysokość kartonu dostawczego | 32,5 cm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 5,68 kg |