Producenci
Robot kuchenny Philips HR7776/90 (1300W) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność misy blendera | 2,2 l |
| Ilość prędkości | 12 |
| Pojemność miski do siekania | 3,4 l |
| Wyciskarka do cytrusów | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Pojemność miski na ciasto | 1,7 l |
| Szybkość obrotowa | 22000 RPM |
| Pojemność miski | 2,2 l |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Pobór mocy | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 289 mm |
| Wysokość produktu | 436 mm |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ubijacz | Tak |
| Narzędzie mieszające | Tak |
| Łopatka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Funkcja | 30 |
| Materiał | |
| Materiał gałki | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Tworzywo wieka | SAN |
| Materiał wykonania miski | SAN |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące