Producenci
Robot kuchenny Philips HR7778/00 (1300W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość prędkości | 12 |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski Obrotowy |
| Funkcja pulse | Tak |
| Liczba funkcji | 32 |
| Pojemność miski | 3,4 l |
| Wyciskarka do cytrusów | Tak |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Pojemność misy blendera | 2,2 l |
| Prędkość obrotowa (min) | 20000 RPM |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Szybkość obrotowa | 20000 RPM |
| Prędkość obrotowa (max) | 20000 RPM |
| Regulowana tarcza krojąca | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 289 mm |
| Wysokość produktu | 436 mm |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Materiał | |
| Materiał noża | Stal nierdzewna |
| Materiał dzbanka | SAN |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką. Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące