Producenci
Robot kuchenny planetarny Esperanza COOKING MATE EKG011 (860W) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Opóźniony start timera | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Minutnik | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Moc | 860 W |
| Pojemność | 5 l |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ilość automatycznych programów | 11 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Długość przewodu | 1 m |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Dane opakowania | |
| Miarka | Tak |
| Łopatka | Tak |
| Łyżka w zestawie | Tak |
| Plastikowy zbiornik pary | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Zupa | Tak |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Gotowanie na parze | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Deser | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Ilość programów gotowania | 11 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania. Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką. |
Gwarancja 24 miesiące