Producenci
Robot kuchenny planetarny Esperanza COOKING MATE EKG011 (860W) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pojemność | 5 l |
| Moc | 860 W |
| Opóźniony start | 24 h |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Ilość automatycznych programów | 11 |
| Konstrukcja | |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Zawór parowy | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Waga produktu | 3,34 kg |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Koszyk do gotowanie na parze | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Miarka w zestawie | Tak |
| Chochla dołączona | Tak |
| Łyżka w zestawie | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Zupa | Tak |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Timer | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Ilość programów gotowania | 11 |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Gotowanie na parze | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Deser | Tak |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
Gwarancja 24 miesiące