Producenci
Robot mikser planetarny, 1400W, z dwoma misami 4,5 i 5 l, MPM MRK-25
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Pojemność miski | 4,5 l - ze stali nierdzewnej, 5 l - misa plastikowa |
| Części wodoodporne | Tak |
| Ilość prędkości | 10 |
| Moc | |
| Moc maksymalna | 1400 W |
| Moc znamionowa | 1300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Ubijaczka | Tak |
| Łopatka | TAK |
| Hak do ciasta | Tak |
| Mieszadło do lekkich kremów | Tak |
| Silikonowa nasadka do mieszania | Tak |
| Materiał | |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Metal |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące