Producenci
Robot planetarny Classica perłowy Ariete 1588/07
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obroty planetarne | Tak |
| Ilość prędkości | 7 |
| Bluetooth | Nie |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Pojemność miski | 5,5 l |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Funkcje miksera | Zagniatanie, miksowanie, mieszanie |
| Kolor produktu | Perłowy |
| Funkcja pulse | Tak |
| Moc | |
| Maksymalna moc | 2400 W |
| Moc | 2400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Waga produktu | 6,16 kg |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona osłona przeciwko chlapaniu | Tak |
| Narzędzie mieszające | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Gwarancja 12 miesięcy