Producenci
Robot planetarny Girmi IM3000 1000W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Części wodoodporne | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Biały Stal nierdzewna |
| Pojemność miski | 5,2 l |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wbudowane zapięcie bezpieczeństwa | Tak |
| Model | Mikser stojący |
| Ilość prędkości | 8 |
| Przycisk wysuwania | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Przycisk turbo | Nie |
| Funkcje miksera | Ubijanie, ugniatanie, miksowanie, mieszanie |
| Kolor panelu sterowania | Srebrny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1300 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Waga produktu | 6,3 kg |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona misa | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Zdejmowany uchwyt | Tak |
| Ubijacz | Tak |
| Końcówki do wyrabiania ciasta | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Materiał | |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |