Producenci
Robot planetarny Gorenje MMC1000RL 1000W; 4,5l (beżowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Kolor produktu | Beżowy, Srebrny |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wbudowane zapięcie bezpieczeństwa | Tak |
| Pojemność miski | 4,5 l |
| Liczba funkcji | 7 |
| Wbudowane wagi | Nie |
| Moc | |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Wysokość produktu | 372 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 9,1 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 430 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,8 kg |
| Wysokość opakowania | 302 mm |
| Szerokość opakowania | 422 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące