Producenci
Robot planetarny Gorenje MMC1000RLG 1000W; 4,5l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Części wodoodporne | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość prędkości | 7 |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| Pojemność miski | 4,5 l |
| Bluetooth | Nie |
| Sokowirówka | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Maszynka do mielenia mięsa | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 372 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 240 mm |
| Wysokość opakowania | 315 mm |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Wałek do ciasta | Tak |
| Tarcza do cięcia w zestawie | Tak |
| Tarcza do spaghetti | Tak |
| Urządzenie do robienia makaronu | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał | |
| Materiał wykonania miski | Metal |
| Materiał obudowy | Metal |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące