Producenci
Robot planetarny Ravanson RP-2500B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość prędkości | 6 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obroty planetarne | Tak |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Pojemność miski | 5,5 l |
| Moc | |
| Napięcie | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc | 1900 W |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6 kg |
| Długość przewodu | 1 m |
| Wysokość produktu | 315 mm |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Narzędzie mieszające | Tak |
| Hak | Tak |
| Misa | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ergonomia | |
| Osłona przeciwbryzgowa | Tak |
| Blokada bezpieczeństwa | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać z uszkodzonym przewodem zasilającym lub wtyczką. Przed rozpoczęciem czyszczenia odłączyć urządzenie od zasilania. Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych płynach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące