Producenci
Robot planetarny z maszynką Ravanson RP-1500BS (1500W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulacja prędkości | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Ilość prędkości | 6 |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Funkcja pulse | Tak |
| Pojemność miski | 4,5 l |
| Moc | |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,2 kg |
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Narzędzie mieszające | Tak |
| Hak | Tak |
| Maszynka do mielenia mięsa | Tak |
| Końcówki do ubijania piany | Tak |
| Blender w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał | |
| Materiał wykonania miski | Stal nierdzewna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące