Producenci
Robot sprzątający DREAME D20 Pro (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Mop dołączony | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Moc ssania | 13000 Pa |
| Konstrukcja | |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Kolor produktu | Biały |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt | Okrągły |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy baterii | 214 m² |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 230 min |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 96,9 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Typ nawigacji | D-ToF lidar |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,35 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Mycie na mokro | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość szczotek | 2 |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,7 l |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
Gwarancja 24 miesiące