Producenci
Robot sprzątający DREAME X50 Ultra (White)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Filtr | Tak |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 10,5 mm |
| Podnoszona mopująca ściereczka | Tak |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ filtra | EPA E11 |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Czas pracy | 207 min |
| Moc ssania | 20000 Pa |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 340 x 457 x 590 mm |
| Masa stacji bazowej | 9,09 kg |
| Wysokość produktu | 111 mm |
| Waga produktu | 4,53 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 4,5 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 4 l |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,395 l |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 6 cm |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Oczyszczanie |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Posadzki | Podłoga Płytki Drewno Dywan Parkiet Linoleum Winyl Laminat |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotka boczna |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Typ nawigacji | VersaLift DToF |
| Mycie na mokro | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Narzędzie do czyszczenia x 1 Szczotka boczna x 1 Uchwyty do nakładek mopujących x 2 Ściereczki do mopowania x 2 Robot x 1 Worek na kurz x 2 Roztwór czyszczący x 1 Inhibitor kamienia x 1 Pojemnik na kurz x 1 Osłona szczotki głównej x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Szczotka główna x 1 |
| Ergonomia | |
| Automatyczne suszenie mopa | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Dreamehome |
| Samosuszenie gorącym powietrzem | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące