Producenci
Robot sprzątający Dreame Aqua10 Ultra Track Complete (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Combi |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Dreamehome |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie znamionowe | 14,4 V |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Moc znamionowa | 75 W |
| Czas ładowania | 4,5 godz |
| Moc ssania | 25000 Pa |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 97,5 mm |
| Średnica | 35 cm |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 440 x 420 x 500 mm |
| Masa stacji bazowej | 10,9 kg |
| Wydajność | |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Czas pracy | 205 min |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Samoczyszczący | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 3,5 l |
| Typ nawigacji | VersaLift DToF |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 4 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 6 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Filtr x 1 Szczotka boczna x 3 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Instrukcja obsługi x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 Szczotka główna x 2 Roztwór czyszczący x 1 Przedłużenie rampy stacji bazowej x 1 Pojemnik na kurz x 1 Osłona szczotki głównej x 1 Robot x 1 Worek na kurz x 5 Roztwór czyszczący Pet Odor Solution 200 ml x 2 Skrócona instrukcja obsługi x 1 Pad mopujący x 4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
| Stacja bazowa | |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
Gwarancja 24 miesiące