Producenci
Robot sprzątający Dreame Bot L10 Pro (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Moc znamionowa | 46 W |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Moc ssania | 4000 Pa |
| Czas pracy baterii | 250 m2 |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Czas pracy | 150 min |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 96,8 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotka boczna |
| Mycie na mokro | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 570 l |
| Rozpoznawanie krawędzi | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 l |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Funkcja programowania | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Mop x 1 Szczotka boczna x 1 Robot x 1 Instrukcja obsługi x 1 Stacja ładowania x 1 Kabel zasilający x 1 Zbiornik na wodę x 1 Szczoteczka do czyszczenia x 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące