Producenci
Robot sprzątający Dreame D10 Plus Gen 2 (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Polecenia głosowe | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek znajdujący się w stacji ładującej |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Obsługiwane aplikacje | Dreamehome |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Moc | |
| Moc znamionowa | 75 W |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Czas pracy | 285 min |
| Moc ssania | 6000 Pa |
| Napięcie znamionowe | 14,4 V |
| Częstotliwość pracy (RF) | 2400–2483,5 MHz |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 35 cm |
| Waga produktu | 3,23 kg |
| Wysokość produktu | 96,3 mm |
| Masa stacji bazowej | 3,75 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 406 x 298 x 427 mm |
| Wydajność | |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Posadzki | Linoleum Parkiet Płytki Dywan Podłoga |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 4 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotka boczna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,15 l |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,4 l |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Worek na kurz x 2 Szczotka boczna x 1 Robot x 1 Nakładka do mopa x 1 Kabel zasilający x 1 Zbiornik na wodę x 1 Instrukcja obsługi x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 |
| Stacja bazowa | |
| Moc znamionowa | 650 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
Gwarancja 24 miesiące