Producenci
Robot sprzątający Dreame D10s Plus
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek znajdujący się w stacji ładującej |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Czas pracy | 280 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Napięcie znamionowe | 14,4 V |
| Moc ssania | 5000 Pa |
| Moc znamionowa | 46 W |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Napięcie wyjściowe stacji bazowej | 19,8 V |
| Napięcie wejściowe stacji bazowej | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 96,8 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 3,24 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Masa stacji bazowej | 4,35 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 403 x 403 x 483 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność na kurz (baza) | 4 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,235 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,57 l |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Funkcja programowania | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Typ nawigacji | Mapowanie Laser Distance Sensor (LDS) |
| Tryb cichy | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 4,57 l |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Stacja ładująco-czyszcząca x 1 Nakładka do mopa x 1 Worek na kurz x 1 Szczotka boczna x 1 Kabel zasilający x 1 Zbiornik na wodę x 1 Robot x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 |
Gwarancja 24 miesiące