Producenci
Robot sprzątający Dreame D10s Pro (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Moc | |
| Czas pracy | 280 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Moc ssania | 5000 Pa |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Wysokość produktu | 96,8 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Dedykowana aplikacja | Dreamehome app |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Funkcja programowania | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,57 l |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,235 l |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Tryb cichy | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Szczoteczka do czyszczenia x 1 Stacja ładowania x 1 Robot x 1 Zbiornik na wodę x 1 Szczotka boczna x 1 Instrukcja obsługi x 1 Przewód zasilający x 1 Nakładka do mopa x 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące