Producenci
Robot sprzątający Dreame D10s (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Moc ssania | 5000 Pa |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Moc | |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 280 min |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 96,8 mm |
| Wydajność | |
| Posadzki | Dywan Laminat Podłoga Parkiet |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,235 l |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,57 l |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Funkcja programowania | Tak |
| Tryb cichy | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,57 l |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Stacja dokująca uwzględniona | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące