Producenci
Robot sprzątający Dreame D9 Max Gen 2 (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Typ filtra | EPA E11 |
| Liczba poziomów ssania | 4 |
| Kształt | Okrągły |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Liczba prędkości przepływu | 3 |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Filtr | Tak |
| Samoczyszczący | Nie |
| Moc | |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Czas pracy | 285 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Moc ssania | 6000 Pa |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc znamionowa | 75 W |
| Wydajność | |
| Mycie na mokro | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,57 l |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,235 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotka boczna |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Szczotka boczna x 1 Stacja ładowania x 1 Odkurzacz x 1 Nakładka do mopa x 1 Kabel zasilający x 1 Zbiornik na wodę x 1 Instrukcja obsługi x 1 |
Gwarancja 24 miesiące