Producenci
Robot sprzątający Dreame D9 Max Gen 2 (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Moc ssania | 6000 Pa |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Czas pracy | 210 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga baterii/akumulatora | 387 g |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Wysokość produktu | 96,8 mm |
| Średnica | 35 cm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 126 x 93,2 x 130 mm |
| Masa stacji bazowej | 380 g |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,57 l |
| Poziom hałasu | 74 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,235 l |
| Typ szczotki | Szczotka obrotowa |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 447 mm |
| Głębokość opakowania | 490 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,3 kg |
| Wysokość opakowania | 642 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące