Producenci
Robot sprzątający Dreame D9 Max (czarny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Kształt | Okrągły |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 150 min |
| Pobór mocy | 40 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Wysokość produktu | 425 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,57 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka obrotowa |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 3 miesiące