Producenci
Robot sprzątający Dreame D9 Max (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 40 W |
| Czas pracy | 150 min |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 96 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Posadzki | Dywan |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,57 l |
| Wi-Fi | Tak |
| Poziom hałasu | 55 dB |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,27 l |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Stacja dokująca uwzględniona | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące