Producenci
Robot sprzątający Dreame D9 Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt | Okrągły |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V |
| Moc | 40 W |
| Moc ssania | 4000 Pa |
| Czas pracy | 150 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu | 353 x 350 x 96,8 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Wydajność | |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotka boczna |
| Funkcja programowania | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Zintegrowane czujniki | Przeszkód Wysokości |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,57 l |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Automatyczny powrót stacji bazowej | Tak |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 0,27 l |
| Typ nawigacji | LiDAR |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 Stacja ładowania x 1 Podkładka do mopa x 1 Mata x 1 Zbiornik na wodę x 1 Szczotka boczna x 1 Instrukcja obsługi x 1 Przewód zasilający x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 |