Producenci
Robot sprzątający Dreame L10S Pro Ultra Heat
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Mi Home, Dreamehome |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ filtra | EPA (RHF14) |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek znajdujący się w stacji ładującej |
| Kształt | Okrągły |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 14,4 V |
| Czas pracy | 200 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Moc ssania | 7000 Pa |
| Moc znamionowa | 75 W |
| Czas ładowania | 3,5 godz |
| Wydajność | |
| Unoszenie nakładek mopujących | Tak |
| Wysokość unoszenia nakładek mopujących | 10,5 mm |
| Automatyczne uzupełnianie zbiornika na wodę | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| System suszenia | Gorące powietrze |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Typ nawigacji | Pathfinder™ |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,35 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 4,5 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Oczyszczanie |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 3,55 l |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 4,5 l |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Worek na kurz x 1 Pojemnik na kurz x 1 Ściereczki do mopowania x 4 Filtr x 1 Szczotka boczna x 1 Szczotka główna x 1 Robot x 1 Instrukcja obsługi x 1 Przewód zasilający x 1 Płyta przedłużająca x 1 Szczotka do czyszczenia x 1 Stacja ładująco-czyszcząca x 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy. Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia. Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące