Producenci
Robot sprzątający Dreame L10s Plus (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc ssania | 7000 Pa |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Czas pracy | 155 min |
| Czas pracy baterii | 145 m² |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 97 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 425 x 298 x 440 mm |
| Waga produktu | 3,74 kg |
| Średnica | 35 cm |
| Masa stacji bazowej | 3,96 kg |
| Wydajność | |
| Wi-Fi | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 4 l |
| Posadzki | Podłoga Dywan |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Purification |
| Mycie na mokro | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,3 l |
| Typ szczotki | Szczotka obrotowa |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,35 l |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące