Producenci
Robot sprzątający Dreame L20 Ultra Complete
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba kół | 3 szt. |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Obsługiwane aplikacje | Mi Home, Dreamehome |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek znajdujący się w stacji ładującej |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Typ filtra | EPA (RHF8) |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 14,4 V |
| Czas pracy | 260 min |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Moc ssania | 7000 Pa |
| Moc znamionowa | 75 W |
| Czas ładowania | 4,5 godz |
| Wydajność | |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 4,5 l |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| System suszenia | Gorące powietrze |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Typ nawigacji | Pathfinder™ |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Wysokość unoszenia nakładek mopujących | 10,5 mm |
| Automatyczne uzupełnianie zbiornika na wodę | Tak |
| Unoszenie nakładek mopujących | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 3,5 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Oczyszczanie |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 4 l |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 Ściereczki do mopowania x 14 Stacja ładowania x 1 Szczotka boczna x 3 Instrukcja obsługi x 1 Przewód zasilający x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 Szczotka główna x 2 Filtr x 4 Detergent x 4 Przedłużenie rampy do stacji czyszczącej x 1 Worek na kurz x 1 Uchwyty do nakładek mopujących x 2 |
Gwarancja 24 miesiące