Producenci
Robot sprzątający Dreame L20 Ultra (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Mop dołączony | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Konstrukcja | |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ filtra | EPA (RHF8) |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Zbiornik na kurz w robocie sprzatającym + zbiornik w stacji ładującej |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy | 260 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Moc ssania | 7000 Pa |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 606,5 x 426 x 499 mm |
| Waga produktu | 4,3 kg |
| Masa stacji bazowej | 13,3 kg |
| Wysokość produktu | 103,8 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja mopowania | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| technologia SMART | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Mi Home, Dreamehome |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę (stacja bazowa) | 4,5 l |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,08 l |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2 cm |
| Mycie na mokro | Tak |
| Rozpoznawanie krawędzi | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka obrotowa |
| Pojemność zbiornika na brudną wodę (stacja bazowa) | 4 l |
| Zawartość opakowania | |
| Szczotka boczna | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Mop dołączony | Tak |
| Worek na kurz załączony | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Płyn czyszczący | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące