Producenci
Robot sprzątający Dreame L40 Ultra CE (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Mop dołączony | Tak |
| Moc ssania | 13000 Pa |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Konstrukcja | |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy | 260 min |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 340 x 457 x 590 mm |
| Masa stacji bazowej | 8,3 kg |
| Wysokość produktu | 104 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 3,9 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,32 l |
| Rozpoznawanie krawędzi | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification |
| Zintegrowane czujniki | Laser Aparat fotograficzny Floor sensor |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 1,05 cm |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Liczba poziomów ssania | 5 |
| Typ ograniczenia ruchu | Wirtualna ściana |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Posadzki | Płytki Drewno Linoleum Winyl Podłoga Dywan Parkiet Laminat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4,5 l |
| Poziom hałasu | 74 dB |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość szczotek | 2 |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące