Producenci
Robot sprzątający Dreame L40s Pro Ultra (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Mop dołączony | Tak |
| Moc ssania | 19000 Pa |
| Konstrukcja | |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii | 5200 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 457 x 340 x 591 mm |
| Masa stacji bazowej | 9 kg |
| Średnica | 35 cm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 103,5 mm |
| Waga produktu | 4,23 kg |
| Wydajność | |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Typ ograniczenia ruchu | Wirtualna ściana |
| Zintegrowane czujniki | Czujnik dywanu Laser Aparat fotograficzny Floor sensor |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Ilość szczotek | 2 |
| Posadzki | Linoleum Winyl Płytki Drewno Dywan Laminat Podłoga Parkiet |
| Mycie na mokro | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 2,2 cm |
| Wi-Fi | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4,5 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące