Producenci
Robot sprzątający Dreame L50 Pro Ultra (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Moc ssania | 19500 Pa |
| Mop dołączony | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Osłona zderzaka | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Czas pracy | 230 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy baterii | 214 m² |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 111,5 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 352 mm |
| Waga produktu | 4,13 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 457 x 340 x 590 mm |
| Masa stacji bazowej | 9 kg |
| Wydajność | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4,5 l |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Typ nawigacji | D-ToF lidar |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość szczotek | 2 |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 3,2 l |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Posadzki | Dywan Podłoga |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 3,595 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,395 l |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie, Purification |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 4 cm |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 24 miesiące