Producenci
Robot sprzątający Dreame Mova M1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Dreamehome |
| Typ filtra | EPA |
| Typ nawigacji | LiDAR |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Współpraca z Apple Siri | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Pojemnik na kurz |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Moc ssania | 4500 Pa |
| Napięcie znamionowe | 14,4 V |
| Moc znamionowa | 40 W |
| Czas pracy | 150 min |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Wydajność | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,22 l |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,3 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka główna i szczotka boczna |
| Funkcje stacji bazowej | Ładowanie |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Ładowarka x 1 Instrukcja obsługi x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 Szczotka boczna x 1 Robot x 1 Stacja ładowania x 1 |
Gwarancja 24 miesiące