Producenci
Robot sprzątający Dreame X50 Ultra Czarny RLX85CE-6-BK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Moc ssania | 20000 Pa |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Combi |
| Moc | |
| Czas pracy baterii | 205 m² |
| Czas pracy | 220 min |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 340 x 457 x 590 mm |
| Wysokość produktu | 111 mm |
| Masa stacji bazowej | 9,09 kg |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 4,53 kg |
| Wydajność | |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Typ nawigacji | 3D Smart Navigation, Mapowanie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4,5 l |
| Wartość progowa wspinaczki (max) | 6 cm |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Ilość szczotek | 2 |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Programy do odkurzaczy | Dywan Intensywny |
| Materiał pędzla | Guma |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Posadzki | Podłoga Dywan |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,395 l |
| Mycie na mokro | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,6 kg |
| Wysokość opakowania | 691 mm |
| Szerokość opakowania | 419 mm |
| Głębokość opakowania | 519 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
Gwarancja 24 miesiące